Clouto: bardzo przydatne narzędzie dla kierowcy

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Jesteś na dobrej drodze do zdobycia prawa jazdy. Dokument to prosta droga do posiadania własnego samochodu, ale to wiąże się z pewnymi (niestety obowiązkami)…

Pamiętać musisz o terminie badania technicznego, wygaśnięciu polisy OC. Dobrze też jest prowadzić historię samochodu – to przyda się podczas jego sprzedaży. Kupujący będzie przecież chciał mieć do wglądu historię pojazdu (możesz ją wydrukować)

 

Dzięki polskiemu serwisowi Clouto już nigdy nie zapomnisz o przeglądzie samochodu, zapłaceniu za ubezpieczenie czy o wszystkim innym co związane jest z utrzymaniem twojego auta.

Clouto jest przeznaczony dla posiadaczy samochodów, który przypominają o najważniejszych datach  takich jak przegląd techniczny, ubezpieczenie, serwis. Ponadto umożliwia znalezienie najlepszych punktów usługowych w okolicy, zaoferuje atrakcyjne, lokalne promocje, uporządkuje historię pojazdu i pozwala stworzyć spersonalizowaną gazetę moto agregując newsy z największych polskich i światowych serwisów motoryzacyjnych.

W przeciwieństwie do innych serwisów, Clouto oferuje wszystkie usługi w jednym miejscu.

 

Co oferuje Clouto?

  • Darmowe przypomnienia sms/email o terminach przeglądów technicznych, ważności ubezpieczenia i serwisu.
  • Bazę punktów usługowych wraz z przyjazną wyszukiwarką i funkcją ocen.
  • Łatwe zarządzenie historią serwisów, napraw i zakupów dla Twojego pojazdu.
  • Agregator newsów z największych polskich i światowych portali motoryzacyjnych umożliwiający utworzenie spersonalizowanej pod kątem wybranych marek i modeli pojazdów Twojej własnej motogazety.
  • Dla firm: Możliwość tworzenia lub uaktualniania istniejących wizytówek firm w Clouto, dodawania promocji, komentowania otrzymanych od użytkowników ocen.

Zaletą serwisu ma być katalog usług w którym znajdziemy wszystkie firmy, warsztaty, lakiernie i jakiekolwiek inne przedsiębiorstwa mające coś wspólnego z utrzymaniem czy też konserwacją czy naprawą samochodów. Oczywiście każdy punkt jest oznaczony na mapie i każdy punkt możemy oceniać.