Czy dopuszczalne jest cofanie na moście?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Cofanie na moście jest zabronione

 

Art. 23. ust. 2. ustawy PoRD:

Zabrania się cofania pojazdem w tunelu, na moście, wiadukcie, autostradzie lub drodze ekspresowej.

{module Zdamyto}