Na egzamin w WORD zapiszesz się przez internet

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Nie trzeba będzie jechać do WORD-u i stać długiej w kolejce, żeby zapisać się na egzamin na prawo jazdy. Wszystko będzie można załatwić przez internet.

Świetna wiadomość dla kursantów, którzy mają zamiar zdawać egzamin na prawo jazdy w WORD w Łodzi. Od 2 lipca kandydaci na kierowców nie muszą już tracić czasu, by zapisać się na teorię i praktykę. Zamiast stać w długich kolejkach w ośrodku, na egzamin mogą zapisać się przez internet w domu. To duże ułatwienie dla osób spoza miasta, które chcą zdawać w Łodzi. 

To nie jedyna nowość. Ci, którzy mimo wszystko zdecydują się na wizytę w ośrodku, za egzamin mogą zapłacić kartą lub telefonem. Dzięki rejestracji przez internet nie trzeba osobiście przyjeżdżać do WORD, żeby zapisać się na egzamin. Nie musimy brać wolnego w pracy czy opuszczać zajęć w szkole. Dogodny termin i godzinę możemy na spokojnie wybrać sobie siedząc w domu przy komputerze. Płatność w takim przypadku odbywa się również przez internet. Aby zapisać się na egzamin, trzeba wejść na stronę internetową łódzkiego WORD i wybrać zakładkę „Zapisy na egzaminy przez internet”. Dalej postępujemy zgodnie z poleceniami na monitorze. Obok zapisów przez internet nadal będzie można wybrać termin egzaminu tradycyjnie w ośrodku. Tutaj kursanci również będą mogli liczyć na ułatwienia. 

Wprowadzono płatność kartą oraz telefonem. – Dzisiaj taki sposób płatności to norma. W ośrodku przy ul. Smutnej można będzie zapłacić za egzamin gotówką i kartą. Natomiast w filii przy ul. Maratońskiej kursanci nie będą mogli płacić gotówką. Tam działać będzie tylko płatność kartą – mówi dyrektor WORD.