Próbny egzamin teoretyczny i praktyczny w WORD?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

To już możliwe. WORD Zamość wprawdzie nie umożliwia przeprowadzania egzaminów na prawo jazdy, ale może w przyszłości…?

WORD Tarnobrzeg jako pierwszy w Polsce umożliwia przeprowadzenie praktycznego i teoretycznego egzminu na prawo jazdy. 

 

Sala symulacji egzaminu teoretycznego

Najbardziej oczekiwaną przez kursantów zmianą jest możliwość odbycia egzaminu próbnego na placu egzaminacyjnym, na terenie ośrodka. Takie usługi świadczą już praktycznie wszystkie ośrodki egzaminacyjne w kraju. Tarnobrzeski WORD w swojej ofercie wyszedł jednak znacząco przed szereg i jako pierwszy uruchamia salę symulacji egzaminu teoretycznego, gdyż nowy egzamin teoretyczny stał się zmorą dla kursantów.

Każdy, kto zdecyduje się zdawać egzamin w Tarnobrzegu będzie mógł bezpłatnie skorzystać z próbnego egzaminu teoretycznego z wykorzystaniem pilotów, które są na egzaminie właściwym – mówi dyrektor WORD. Symulacja odbywa się w specjalnie przystosowanej do tego celu sali. Kandydat korzysta z takiej samej klawiatury i programu o takiej samej funkcjonalności, jaki wykorzystywany jest w trakcie egzaminu państwowego.

 

Egzamin próbny na placu WORD

Kursanci mogą zweryfikować swoje umiejętności na samochodzie egzaminacyjnym WORD pod nadzorem pracownika ośrodka egzaminowania. Próbny egzamin praktyczny przeprowadzany jest poniedziałku do piątku w godzinach od 16-20, w sobotę wynajmowany jest zaś szkołom nauki jazdy, które będą mogły prowadzić szkolenie ze swoimi kursantami. 

Egzamin na prawo jazdy samochodem OSK

Sala symulacji i udostępnienie placu kursantom to nie wszystko. WORD umożliwia zdawanie egzaminu na prawo jazdy samochodem OSK, czyli tym na którym odbywa kursant odbywał szkolenie.  Możliwość ta dotyczy jednak egzaminu na kategorię B1, C1, C1+E, C, C+E, D1, D, D1+E, D, D+E,  o ile spełniają warunki ogólne oraz wynikające z przepisów szczegółowych.

WORD 

Poczytaj też: Nowe testy na prawo jazdy z komentarzem i objaśnieniem prawidłowych odpowiedzi.