Ranking szkół nauki jazdy w Zamościu 2018

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Mamy ranking zdawalności nauk jazdy w Zamościu za 2018 rok.  Która nauka jazdy w Zamościu uzyskała w 2018 roku najlepszy wynik zdawalności w WORD Zamość?

Zaskoczeniem nie jest, że w czołówce zamojskich szkół nauki jazdy znalazła się Nauka Jazdy Turbo.  Ośrodek powstał dopiero w marcu 2018 i już wylądował w zestawieniu najlepszych szkół nauki jazdy.

Właściciel Nauki Jazdy Turbo w wypowiedzi dla Kroniki Tygodnia wyznaje:

Powstaliśmy w marcu 2018 roku. Od początku cieszymy się dużym zaufaniem ludzi, którzy nas wybierają. Zawdzięczamy to naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu. Chcemy, aby świetna atmosfera i życzliwość jaka jest w szkole zachęcała do wyboru naszej oferty jeszcze więcej osób

Nauka jazdy Zamość – ranking 2018

W rankingu zamojskich nauk jazdy wzięto pod uwagę jedynie te nauki jazdy, które w 2018 roku na kategorię B prawa jazdy  przeszkoliły więcej niż 10 kursantów.

Turbo – nauka jazdy z najwyższą zdawalnością

Trzeba zauważyć, że podmioty znajdujące się na dwóch pierwszych miejscach rankingu zdawalności są… szkołami średnimi, więc ich pozycja w rankingu nie będzie interesować wszystkich. Spośród wszystkich szkół nauki jazdy w Zamościu najwyższą zdawalność wykręciła Nauka Jazdy Turbo.

Zdawalność prawdziwa, a zdawalność reklamowana

Radzimy uważać na chwyty reklamowe szkół nauki jazdy chwalących się najwyższą zdawalnością. Przedstawione powyżej wyniki zdawalności dotyczą egzaminów praktycznych i teoretycznych (każda zdawalność liczona oddzielnie) na najpopularniejszą kategorię B prawa jazdy.

Jeśli interesuje Cię głównie zdawalność nauki jazdy musisz pamiętać, że wskaźnik ten bardzo łatwo zmanipulować:

  • nauki jazdy podają zdawalność średnią na wszystkie kategorie. Statystycznie wygląda to bardzo ładnie, musisz jednak wiedzieć, że średnią zdawalność ciągną w górę statystyki zdawalności np kat. C, gdzie bez problemu wynosi ona nawer i powyżej 80 procent,
  • nauki jazdy podają zdawalność średnią z teorii i praktyki. Taki wskaźnik wprawdzie może wygląda imponująco na papierze, jednak kompletnie nic nie mówi o szkole nauki jazdy,
  • ośrodki szkolenia mogą chwalić się najwyższą zdawalnością, nie tłumacząc jakiej kategorii ta zdawalność dotyczy ani jakich egzaminów (teoria czy praktyka), nie wspominając już o okresie objętym badaniem takiej „zdawalności”,
  • nauki jazdy mogą chwalić się najwyższą zdawalność nie uzyskując jej w żadnej kategorii egzaminu na prawo jazdy ani w żadnym jego rodzaju.
nauka jazdy quattro zamość
Fake. Nauka jazdy Quattro nie ma najwyższej zdawalności praktyki. Nie osiągnęła jej nawet przez ostatnie 5 lat, ani nie załapała się w tym okresie do zestawienia Top5 nauk jazdy w Zamościu.

Zdarza się, że nieuczciwe szkoły nauki jazdy reklamują się jako ośrodki z „najwyższą zdawalnością”, co nie ma kompletnie nic wspólnego z rankingiem zdawalności opublikowanym przez WORD.

O nieprawdziwych zdawalnościach nauk jazdy w Zamościu poczytaj: Żenujący ranking OSK w Zamościu

Szkoły nauki jazdy dopuszczają się małych kłamstewek (które w rezultacie są tak naprawdę parszywymi kłamstwami), chcąc przeciągnąć do siebie.

Ranking 2013-2018

Poniżej zestawienie wyników zdawalności top 5 zamojskich nauk jazdy w latach 2013-2018. W zestawieniu ujęto jedynie te nauki jazdy, które w przeciągu 5 ostatnich lat znajdowały się w zestawieniu najlepszych szkół nauki jazdy w Zamościu.