Te gadżety z Aliexpress ułatwią Ci jazdę

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Po zdanym egzaminie na prawo jazdy przychodzi czas samodzielnej jazdy. Dobrze mieć kilku technicznych przyjaciół, dzięki którym jazda stanie się jeszcze przyjemniejsza i łatwiejsza.

Gdy ściszasz radio aby więcej widzieć…

Podczas cofania nie może nie pomóc nawet ściszenie radia. A może poprawić sobie widoczność kamerą cofania? Najtańszą na Aliexpress kupisz już za niecałe 15 zł.

Możesz wybrać też wszystkomający wypasiony zestaw z monitorem.

Czujniki parkowania- aby nie cofać na czuja

Jeśli z jakiś względów nie chcesz lub nie możesz zamontować kamery cofania, można pokusić się o czujniki parkowania.

Ten bardzo przydatny gadżet możesz kupić już za nieco ponad 50 zł.

Uchwyt na telefon

Wiadomo – podczas jazdy nie możesz posługiwać się telefonem, a uchwyt przyda się jeśli chcesz korzystać z nawigacji w telefonie.

Do wyboru masz dziesiątki uchwytów, polecamy jednak to nietypowe rozwiązanie, dzięki któremu telefon zawsze będziesz mieć przed sobą.

Zestaw głośnomówiący

Jeśli nie masz uchwytu i lubisz używać zestawu… Proszę bardzo – zestaw głośnomówiący Bluetooth za nieco ponad 50 zł.

 

Wystarczy zaczepić i sparować z telefonem. Kup sobie.

Wideorejestrator

Urządzenie wbudowane w lusterko. Druga kamera rejestruje obraz za pojazdem. Urządzenie kosztuje nieco ponad 155 zł.

Może być nieocenioną pomocą podczas ustalania sprawcy kolizji (materiał rejestruje się na karcie SD), oraz… jako kamera cofania. Kup sobie.

Jeśli jednak wolisz klasyczne rozwiązania – doskonale sprawdzi się wideorejestrator Xiaomi – jedno z najlepszych urządzeń dostępnych na rynku.

Co ciekawe urządzenie można zamówić z wysyłka z Polski, wówczas czas dostawy wynosi od 5 do 7 dni. Wysyłka z Chin to paradoksalnie tańsza opcja, na kamerkę trzeba będzie jednak poczekać do 29 dni. Cena?  144 zł.

Rozgałęziacz

Telefon, nawigacja, CB Radio, drugi telefon, wideorejestrator. A w samochodzie najczęściej montowane jest zaledwie jedno gniazdo, które możesz użyć  do ładowania sprzętu. Dzięki rozgałęziaczowi podłączysz do ładowania nie jedno, nie dwa, nie trzy, ale aż cztery urządzenia (jedno kablem USB).

Uwierz nam – jedno gniazdo do ładowania to stanowczo za mało, dlatego warto kupić ten gadżet.  Niech moc będzie z Wami.

Odświeżacz powietrza

Na koniec coś dla przyjemności. Odświeżacz powietrza. Jest odrobinę dizajnerski i podobno trwalszy niż choinka zapachowa.

 

Udanych zakupów