WORD Zamość – zdawalność 2018

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Zdawalność w WORD Zamość 2018. Mamy oficjalne statystki zdawalności WORD Zamość. I mamy coś znacznie więcej.

Zdawalność w WORD Zamość rośnie

To dobra informacja dla tych, którzy chcą zdawać egzamin na prawo jazdy w WORD Zamość (albo myślą o innym WORD). W 2018 roku zamojski WORD wykręcił całkiem przyzwoitą zdawalność, poprawiając wynik zdawalności w stosunku do tego sprzed dwóch lat aż o… 10 procent!

Poniżej oficjalne statystyki zdawalności WORD sprzed 2 lat.

Zdawalność WORD
Porównanie zdawalności WORD w 2016 roku. Dane zebrało ZdamyTo.com

Przeczytaj koniecznie: Nauka jazdy w Zamościu-Żenujący ranking OSK w Zamościu 2013-2017

WORD Zamość zdawalność 2018

Zdawalność egzaminów teoretycznych na prawo jazdy kat. B w 2018 roku wyniosła w WORD Zamość 66,61%. To całkiem przyzwoity wynik, dla przykładu w Puławach z testami na prawo jazdy za pierwszym razem radzi sobie zaledwie 55 procent zdających:

Zdawalność egzaminów praktycznych w WORD Zamość w 2018 roku zaskakuje. WORD znacząco poprawił się w rankingach zdawalności. Póki co, WORD Zamość zajmuje pierwsze miejsce (według statystyk które zostały opublikowane do dziś) pod względem zdawalności egzaminów praktycznych na kat. B prawa jazdy. W 2018 roku egzamin praktyczny na prawo jazdy kat. B zdało za pierwszym razem 44,54% kursantów.

Egzaminy oblane na placu. To zestawienie pokazuje jaki procent oblanych egzaminów zakończyło się na placu manewrowym WORD.

Egzaminy oblane na mieście. Jak wyżej – statystyka dotyczy jednak ilości oblanych egzaminów na mieście – w puli wszystkich „negatywów” na kat. B.

W 2018 roku WORD Zamość przeprowadził 5223 egzaminy na kategorię B prawa jazdy.  Dla porównania w samym Lublinie odbyło się ich aż.. 15957.