Zajechał drogę, a później rzucił się z pięściami na kierowcę

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Kierowca osobowego audi najpierw wymusił pierwszeństwo, a kiedy jadący za nim kierowca tira zatrąbił, ten zatrzymał się i grożąc mu, chciał go uderzyć. Teraz młody mężczyzna odpowie za swoje zachowanie na drodze.

 

Film ze zdarzenia pojawił się na Facebooku. Został nagrany kamerą umieszczoną w ciężarówce, która jechała drogą nr 812 między Białą Podlaską a Wisznicami. Widać na nim, jak jadący osobowym audi kierowca wyjeżdża z podporządkowanej drogi, nie zważając na to, że drogą jedzie inny samochód. Kierowca ciężarówki, któremu drogę zajechało audi, musiał gwałtownie hamować. Najprawdopodobniej też zatrąbił. To rozwścieczyło młodego mężczyznę, który prowadził audi.
Najpierw, podczas jazdy otworzył drzwi i zaczął coś wykrzykiwać do kierowcy tira. Później zatrzymał się, podszedł do ciężarówki i nadal wygrażał drugiemu mężczyźnie. Próbował też uderzyć kierowcę. To się nie udało, bo kabina była na tyle wysoko, że krewki mężczyzna nie zdołał doskoczyć do drugiego uczestnika ruchu.

Nagranie umieszczone w portalu społecznościowym wywołało duże poruszenie wśród internautów. Większość z nich uważa, że kierowcą audi powinna zająć się policja.

I tak się stanie. Jak informuje Kamil Gołębiowski z zespołu prasowego komendy wojewódzkiej policji funkcjonariusze już zajęli się sprawą. – Film do komendy w Białej Podlaskiej przesłał anonimowo jeden z internautów. Został zabezpieczony. Mężczyzna odpowie za wykroczenia, których dopuścił się, będąc w ruchu. Wkrótce dostanie wezwanie do komendy – mówi Gołębiowski.