Żenujący ranking OSK w Zamościu 2013-2017

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Oto ranking szkół nauki jazdy w Zamościu prezentujący zdawalność egzaminów praktycznych na kat. B praw jazdy poszczególnych ośrodków szkolenia na przestrzeni ostatnich pięciu lat. Wnioski? Niezwykle interesujące, a w niektórych przypadkach więc żenujące.

WORD Zamość statystyki zdawalności publikuje systematycznie

Nauka jazdy w Zamościu to ewenement na skale krajową – jeśli nie europejską. To właśnie tutaj działa przynajmniej trzy nauki jazdy z najwyższą zdawalnością, oprócz tego bywają też i takie, które cechują się najwyższą skutecznością, cokolwiek to w nauce jazdy oznacza.

Jeszcze ciekawiej robi się, gdy porównamy słupki danych zdawalności udostępnianych przez WORD Zamość z hasłami reklamowymi szkół nauki jazdy w Zamościu. My pozostawiamy to bez komentarza, Wam jednocześnie pozostawiając możliwość oceny takiej nauki jazdy.

Co oni tam palą?

Zanim złapiecie się na zgrabne, piękne słowa (lub ich żonglerkę), ulegniecie czarowi pani w biurze nauki jazdy – a koniecznie zależy Wam na najwyższej zdawalności waszego OSK – sprawdźcie prawdziwą zdawalność, a tą udostępnia WORD Zamość, lokalna prasa, znajdziecie ją też pod tym linkiem.

Często zdarza się, że nauka jazdy w zakresie oczekiwanej przez Was kategorii kursu, nie ma najwyższej zdawalności w Zamościu…

…a przynajmniej nie w okresie ostatnich pięciu lat 2013-2017 (sic!).

quatro zamość
Fake news. Nauka Jazdy Quattro z Zamościa przez ostatnie 5 lat nie odnotowała najwyższego wskaźnika zdawalności egzaminów praktycznych na prawo jazdy.

Czytaj więcej: Najwyższa zdawalność w Zamościu. Jaka, kurde najwyższa zdawalność?

Jak oni tam uczą?

Poniżej prezentujemy wyniki zdawalności egzaminów praktycznych na prawo jazdy kategorii B. Wykres prezentuje wyniki zdawalności pięciu szkół nauk jazdy jakie załapywały się na nasze podium w okresie od 2013 do 2017 roku.

Jak widać część szkół nauki jazdy do zestawienia załapała się jedynie raz – jak Perfect – inne istniały tylko rok, jak sieć szkół nauki jazdy Akademia Auto Świat.

Szukam najlepszej nauki jazdy w Zamościu. Co robić, jak żyć?

Jeśli już naprawdę nie wiedzieć czemu szukasz nauki jazdy w Zamościu z najwyższą zdawalnością, to przed zapisaniem się na kurs nauki jazdy:

  • sprawdź prawdziwe statystyki zdawalności opublikowane przez WORD w Zamościu,
  • pamiętaj, że poziom statystyk zdawalności nie zawsze odzwierciedla poziom nauczania w danej nauce jazdy,
  • weź pod uwagę, że opinie w porównywarkach / serwisach z opiniami bywają moderowane – to oznacza, że właściciele szkół nauki jazdy mogą zwyczajnie nie dopuścić do opublikowania negatywnych opinii,
  • popytaj znajomych. Poczta pantoflowa to najlepszy do tej pory sposób na zdobycie rzetelnej opinii na temat nauki jazdy,
  • nie ufaj reklamom, opisom zawartym na stronach internetowych. Informacje zawarte na stronach często są nieaktualne, niepełne lub po prostu nieprawdziwe.

Może powstanie centralnego rankingu szkół nauki jazdy to nie był wcale taki zły pomysł?